Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 4FMBC02P Bumper Rubber Corner J J B 2 G
Item:
#1242513
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 4FMBC02P |
| Manufacturer Part # | 4FMBC02P |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 4FMBC02P Bumper Rubber Corner J J B 2 G
$42.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 4FMBC02P Bumper Rubber Corner J J B 2 G