Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 50-0434
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 50-0434 Contactor 75 Amp 3 Pole 120vol
Item:
#1248596
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 50-0434 |
| Manufacturer Part # | 50-0434 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 50-0434 Contactor 75 Amp 3 Pole 120vol
$280.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 50-0434 Contactor 75 Amp 3 Pole 120vol