Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 50-0555
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 50-0555 Leg Eqt 6 W/ S/s Flat 1 Adj. 2
Item:
#1248894
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 50-0555 |
| Manufacturer Part # | 50-0555 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 50-0555 Leg Eqt 6 W/ S/s Flat 1 Adj. 2
$126.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 50-0555 Leg Eqt 6 W/ S/s Flat 1 Adj. 2