Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 50-1092-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 50-1092-1 Latch Cam Flush Strike(r Eplace
Item:
#1248490
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 50-1092-1 |
| Manufacturer Part # | 50-1092-1 |
| Height | 2.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 1.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 50-1092-1 Latch Cam Flush Strike(r Eplace
$803.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 50-1092-1 Latch Cam Flush Strike(r Eplace

