Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 500867
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 500867 Switchdpstmomentary
Item:
#1248928
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 500867 |
| Manufacturer Part # | 500867 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 500867 Switchdpstmomentary