Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 510002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 510002 Cleanerjiffy1 Qt (51 039 9 Spra
Item:
#1251588
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 510002 |
| Manufacturer Part # | 510002 |
| Height | 4" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 510002 Cleanerjiffy1 Qt (51 039 9 Spra
$79.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 510002 Cleanerjiffy1 Qt (51 039 9 Spra