Free Shipping
Free Shipping
$1,038.69
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 510513
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 510513 Drillstep13/16 To 1 3/8
Item:
#1242612
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 510513 |
| Manufacturer Part # | 510513 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 510513 Drillstep13/16 To 1 3/8
$1,038.69
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 510513 Drillstep13/16 To 1 3/8