Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 52-0215-A Labelcontroloven3 X 4 7/ 16
Item:
#1248421
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 52-0215-A |
| Manufacturer Part # | 52-0215-A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 52-0215-A Labelcontroloven3 X 4 7/ 16
$98.52
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 52-0215-A Labelcontroloven3 X 4 7/ 16