Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 520007A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 520007A Labelnu Vui.d.3 1/4 X 2 4 Mar
Item:
#1242692
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 520007A |
| Manufacturer Part # | 520007A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 520007A Labelnu Vui.d.3 1/4 X 2 4 Mar
$24.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 520007A Labelnu Vui.d.3 1/4 X 2 4 Mar