Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 53-0045
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 53-0045 Nutcrownacorn10/32
Item:
#1248683
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 53-0045 |
| Manufacturer Part # | 53-0045 |
| Height | 0.69" |
| Width | 0.69" |
| Depth | 0.69" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 53-0045 Nutcrownacorn10/32
$3.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 53-0045 Nutcrownacorn10/32