Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 53-0206
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 53-0206 Screws/s8 32 X 1 1/4sl P Nhd
Item:
#1242203
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 53-0206 |
| Manufacturer Part # | 53-0206 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 53-0206 Screws/s8 32 X 1 1/4sl P Nhd