Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 60-0005-5-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 60-0005-5-A Element 208v2000w
Item:
#1246970
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 60-0005-5-A |
| Manufacturer Part # | 60-0005-5-A |
| Height | 18.2" |
| Width | 18.2" |
| Depth | 23.12" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 60-0005-5-A Element 208v2000w
$325.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 60-0005-5-A Element 208v2000w