Free Shipping
Free Shipping
$1,049.51
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 60-0214-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 60-0214-A Element240v13.2kwformedx 5
Item:
#1248088
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 60-0214-A |
| Manufacturer Part # | 60-0214-A |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 21" |
| Weight | 4.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 60-0214-A Element240v13.2kwformedx 5
$1,049.51
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 60-0214-A Element240v13.2kwformedx 5