Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-3012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 66-3012 Transformer230v80w
Item:
#1248825
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 66-3012 |
| Manufacturer Part # | 66-3012 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 66-3012 Transformer230v80w
$152.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 66-3012 Transformer230v80w

