Free Shipping
Free Shipping
$2,140.58
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 665040
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 665040 Motorgear6rpmfor 66 5025
Item:
#1242679
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 665040 |
| Manufacturer Part # | 665040 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 665040 Motorgear6rpmfor 66 5025
$2,140.58
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 665040 Motorgear6rpmfor 66 5025