Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 70-0365-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 70-0365-A Gasketred Siliconeprfr M Tr
Item:
#1248759
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 70-0365-A |
| Manufacturer Part # | 70-0365-A |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 70-0365-A Gasketred Siliconeprfr M Tr
$39.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 70-0365-A Gasketred Siliconeprfr M Tr