$155.09
$171.11
Compare Price
You save
$16.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero A10-1300 Cover Clean Out 371
Item:
#1521005
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A10-1300 |
| Manufacturer Part # | A10-1300 |
| Height | 3.55" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 2.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero A10-1300 Cover Clean Out 371
$155.09
$171.11
You save
$16.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A10-1300 Cover Clean Out 371
