$57.71
$63.66
Compare Price
You save
$5.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero A10-1692 Chain Adjusting Lug Stac
Item:
#1521265
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A10-1692 |
| Manufacturer Part # | A10-1692 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero A10-1692 Chain Adjusting Lug Stac
$57.71
$63.66
You save
$5.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A10-1692 Chain Adjusting Lug Stac