$74.46
$82.15
Compare Price
You save
$7.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A10-3104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A10-3104 Rod Curtain 5/16 X 34 5/8
Item:
#1521326
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A10-3104 |
| Manufacturer Part # | A10-3104 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 34.88" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero A10-3104 Rod Curtain 5/16 X 34 5/8
$74.46
$82.15
You save
$7.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A10-3104 Rod Curtain 5/16 X 34 5/8
