Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A10-3243
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A10-3243 Rinse Rake Finger Cpvc 1/4x15
Item:
#1521294
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A10-3243 |
| Manufacturer Part # | A10-3243 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 15.2" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero A10-3243 Rinse Rake Finger Cpvc 1/4x15