Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero A10-3608 Door Sct Hems 45dg Std
Item:
#1521298
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A10-3608 |
| Manufacturer Part # | A10-3608 |
| Height | 0.63" |
| Width | 18.63" |
| Depth | 29" |
| Weight | 9.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero A10-3608 Door Sct Hems 45dg Std
