Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero A10-6311 Dolly Wheel Half Shoulder
Item:
#1521340
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A10-6311 |
| Manufacturer Part # | A10-6311 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 6.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero A10-6311 Dolly Wheel Half Shoulder