$10.99
$12.12
Compare Price
You save
$1.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero A10-8435 Adapter Chemical
Item:
#1521419
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A10-8435 |
| Manufacturer Part # | A10-8435 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero A10-8435 Adapter Chemical
$10.99
$12.12
You save
$1.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A10-8435 Adapter Chemical
