$74.24
$81.91
Compare Price
You save
$7.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A104131
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A104131 Cap End Wash Arm
Item:
#1181039
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A104131 |
| Manufacturer Part # | A104131 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero A104131 Cap End Wash Arm
$74.24
$81.91
You save
$7.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A104131 Stero Sc-20 Sgw

