Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A104769
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A104769 Mounting Bracket Reed Switch
Item:
#1180946
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A104769 |
| Manufacturer Part # | A104769 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero A104769 Base 4-1/16" X 2" 3-7/8" Tall, Stero

