Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A3-Z6694
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A3-Z6694 Bun Basket 35ssc
Item:
#1250785
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A3-Z6694 |
| Manufacturer Part # | A3-Z6694 |
| Height | 6.9" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero A3-Z6694 Bun Basket 35ssc

