$217.53
$240.00
Compare Price
You save
$22.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A57-1020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A57-1020 Gasket Motor To Gear Box
Item:
#1181942
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A57-1020 |
| Manufacturer Part # | A57-1020 |
| Height | 0.35" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero A57-1020 Gasket Motor To Gear Box
$217.53
$240.00
You save
$22.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A57-1020 6-1/2" Od Black Fiber, Stero Stw

