$107.00
$118.05
Compare Price
You save
$11.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A57-2156
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A57-2156 O Ring
Item:
#1181944
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A57-2156 |
| Manufacturer Part # | A57-2156 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero A57-2156 O Ring
$107.00
$118.05
You save
$11.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A57-2156 2-1/8" Od 1-1/2" Id 1/4" Thick Black Rubber, Stero Stw Systematic Utensil

