$69.77
$82.10
Compare Price
You save
$12.33
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A5Z11753
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A5Z11753 Hd Element Guard 30/45
Item:
#1253920
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A5Z11753 |
| Manufacturer Part # | A5Z11753 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero A5Z11753 Hd Element Guard 30/45
$69.77
$82.10
You save
$12.33
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A5Z11753 Hd Element Guard 30/45