Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A69-1450
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero A69-1450 Dcl Scrp Catch Strainer Pan
Item:
#1521358
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A69-1450 |
| Manufacturer Part # | A69-1450 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero A69-1450 Dcl Scrp Catch Strainer Pan