Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B10-1062
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero B10-1062 Spray Jet 70dg .277 1/4npt
Item:
#1521361
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | B10-1062 |
| Manufacturer Part # | B10-1062 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero B10-1062 Spray Jet 70dg .277 1/4npt
