Free Shipping
Free Shipping
$2,255.64
$2,488.67
Compare Price
You save
$233.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B10-1940
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero B10-1940 Convyr Release W/o Follower
Item:
#1521368
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | B10-1940 |
| Manufacturer Part # | B10-1940 |
| Height | 6.55" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 25.2" |
| Weight | 10.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero B10-1940 Convyr Release W/o Follower
$2,255.64
$2,488.67
You save
$233.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero B10-1940 Convyr Release W/o Follower
