Free Shipping
Free Shipping
$3,257.73
$3,594.30
Compare Price
You save
$336.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero B10-2178 Motor Assembly 2hp 3ph 311 Imp 368
Item:
#1521451
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | B10-2178 |
| Manufacturer Part # | B10-2178 |
| Height | 13" |
| Width | 17" |
| Depth | 21" |
| Weight | 63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero B10-2178 Motor Assembly 2hp 3ph 311 Imp 368
$3,257.73
$3,594.30
You save
$336.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero B10-2178 Motor Assembly 2hp 3ph 311 Imp 368
