Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B10-8298
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero B10-8298 Hub Wash Arm
Item:
#1521468
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | B10-8298 |
| Manufacturer Part # | B10-8298 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero B10-8298 Hub Wash Arm
