$7.27
$8.03
Compare Price
You save
$0.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | P491322 |
| Manufacturer Part # | P491322 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero P491322 Lamp
$7.27
$8.03
You save
$0.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero P491322 Lamp

