Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other P521748
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | P521748 |
| Manufacturer Part # | P521748 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero P521748 Sc-35 Fuse 480v 35 Amp Time Lag, 13/32" X 2 1/4", Stero Dishwasher Sc-1 Thru Sc-9 Sct Stbuw Stpc Stpcw, Stw Systematic Utensil.

