$255.66
$524.78
Compare Price
You save
$269.12
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other P54-5796
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero P54-5796 Valve Solenoid Gas Nat
Item:
#1183130
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | P54-5796 |
| Manufacturer Part # | P54-5796 |
| Height | 3" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 2.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Stero P54-5796 Valve Solenoid Gas Nat
$255.66
$524.78
You save
$269.12
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero P54-5796 1/2" Fpt In/out 120v 60hz 4.5" Wc, Stero Stw Systematic Utensil

