$114.90
$235.86
Compare Price
You save
$120.96
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart P56-1691
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero P56-1691 Extra Wide Long Curtain
Item:
#1139620
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | P56-1691 |
| Manufacturer Part # | P56-1691 |
| Height | 0.5" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Stero P56-1691 Extra Wide Long Curtain
$114.90
$235.86
You save
$120.96
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero P56-1691 Extra Wide Dishwasher Curtain, 31-1/2" X 19", Champion, Hobart, Stero

