$24.27
$26.77
Compare Price
You save
$2.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero P57-8288 Shaft Seal
Item:
#1521729
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | P57-8288 |
| Manufacturer Part # | P57-8288 |
| Height | 1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero P57-8288 Shaft Seal
$24.27
$26.77
You save
$2.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero P57-8288 Shaft Seal
