Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stero P65-1187 Knob Kit 100 200
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | P65-1187 |
| Manufacturer Part # | P65-1187 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero P65-1187 Black W/silver Dial Insert T Stat Knob, Off-200-100 .187" 8 Way Mount, Stero Dishwasher Sd2ra Sdra Sdra-pkg Sgw-h-m, And All W/steam Boosters.

