$2.39
$2.64
Compare Price
You save
$0.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero P67-8482 Washer Air Gap
Item:
#1521580
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | P67-8482 |
| Manufacturer Part # | P67-8482 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero P67-8482 Washer Air Gap
$2.39
$2.64
You save
$0.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero P67-8482 Washer Air Gap
