Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero PS-250008 Roller Tube Chrome 25
Item:
#1251143
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | PS-250008 |
| Manufacturer Part # | PS-250008 |
| Height | 1.45" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 19.1" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero PS-250008 Roller Tube Chrome 25