Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-GR0538
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero PS-GR0538 Kithinge Spring14iron
Item:
#1251132
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | PS-GR0538 |
| Manufacturer Part # | PS-GR0538 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero PS-GR0538 Kithinge Spring14iron