Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-GR0638
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero PS-GR0638 Sr.weld.brkt Ste Split L I
Item:
#1253894
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | PS-GR0638 |
| Manufacturer Part # | PS-GR0638 |
| Height | 4.6" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero PS-GR0638 Sr.weld.brkt Ste Split L I