$24.80
$29.18
Compare Price
You save
$4.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PSGR0374
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero PSGR0374 Kitcasting Repl. Fasten.
Item:
#1256704
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | PSGR0374 |
| Manufacturer Part # | PSGR0374 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero PSGR0374 Kitcasting Repl. Fasten.
$24.80
$29.18
You save
$4.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero PSGR0374 Kitcasting Repl. Fasten.