$78.87
$92.83
Compare Price
You save
$13.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PSRG7562
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero PSRG7562 Roller Assy Chrome 50/75
Item:
#1251133
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | PSRG7562 |
| Manufacturer Part # | PSRG7562 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 32.9" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero PSRG7562 Roller Assy Chrome 50/75
$78.87
$92.83
You save
$13.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero PSRG7562 Roller Assy Chrome 50/75
