Free Shipping
Free Shipping
$1,361.78
$1,602.64
Compare Price
You save
$240.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg Q3-SL012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero Q3-SL012 Assy Lower Elect Box
Item:
#1266916
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | Q3-SL012 |
| Manufacturer Part # | Q3-SL012 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero Q3-SL012 Assy Lower Elect Box
$1,361.78
$1,602.64
You save
$240.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero Q3-SL012 Assy Lower Elect Box