Free Shipping
Free Shipping
$2,814.76
$3,312.60
Compare Price
You save
$497.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg Q9-146-729-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero Q9-146-729-2 Burner Assy Propane
Item:
#1253768
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | Q9-146-729-2 |
| Manufacturer Part # | Q9-146-729-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero Q9-146-729-2 Burner Assy Propane
$2,814.76
$3,312.60
You save
$497.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero Q9-146-729-2 Burner Assy Propane