$571.64
$672.74
Compare Price
You save
$101.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg S2-OG0029
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero S2-OG0029 Smoker Box Assembly
Item:
#1253899
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | S2-OG0029 |
| Manufacturer Part # | S2-OG0029 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero S2-OG0029 Smoker Box Assembly
$571.64
$672.74
You save
$101.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero S2-OG0029 Smoker Box Assembly