Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero SM2-22097 Door Stud Assy
Item:
#1190546
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SM2-22097 |
| Manufacturer Part # | SM2-22097 |
| Height | 0.9" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero SM2-22097 Door Stud Assy
